úvod

Vítáme Vás v našem novém eshopu s magnetkami!

Na přání našich odběratelů jsme pro pohodlnější objednávání magnetek připravili tento eshop. Celý projekt je časově náročný, proto zpočátku nabídneme nejčastěji objednávané magnetky a postupně budeme rozšiřovat a přidávat další, z celé ČR. Pokud tedy nenaleznete magnetky, o které byste měli zájem, neváhejte nás, prosím, kontaktovat, zašleme Vám z našeho archivu náhled magnetek zvoleného místa.


O produktu:

Termosublimační tisk , 1 mm silná magnetická fólie (magnetky si zachovávají pružnost, jsou ale pevnější, než při použití slabounkých fólií). Magnetky jsou baleny jednotlivě v lesklých celofánových sáčcích vhodných též k zavěšení. Balení obsahuje povinné informace, které bývají u tohoto typu výrobku kontrolovány ČOI (výrobce, varování ….). Aktuálně v nabídce pultový prezentační stojánek ve žluté nebo oranžové barvě (zdarma na vyžádání).


Magnetky za výhodné ceny

Eshop je koncipován jako velkoobchodní, ceny uvedené u produktů jsou základní a platí pro objednávku prostřednictvím eshopu. Pro pravidelné odběratele a velké objednávky připravíme individuální kalkulaci s množstevní slevou.  

 

Ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.

Kalkulaci dalších rozměrů zašleme na vyžádání (info.magnety@seznam.cz, tel. 776 022 191)


AKTUÁLNĚ:

Sběratelská edice – “Sbíráme čtyřlístky”

Magnetky bývají častým předmětem zájmu sběratelů všech věkových kategorií. Proto jsme na podnět zákazníků připravili speciální edici číslovaných magnetek. Z každého místa (města) se snažíme nabídnout více motivů, nežli jen jeden “oficiální”, nyní tedy připravíme navíc další  – sběratelský, který bude obsahovat logo čtyřlístku s katalogovým číslem daného místa.