úvod

Vítáme Vás v našem novém eshopu s magnetkami!

Na přání našich odběratelů jsme pro pohodlnější objednávání magnetek připravili tento eshop. Celý projekt je časově náročný, proto zpočátku nabídneme nejčastěji objednávané magnetky a postupně budeme rozšiřovat a přidávat další, z celé ČR. Pokud tedy nenaleznete magnetky, o které byste měli zájem, neváhejte nás, prosím, kontaktovat, zašleme Vám z našeho archivu náhled magnetek zvoleného místa.


O produktu:

Termosublimační tisk , 1 mm silná magnetická fólie (magnetky si zachovávají pružnost, jsou ale pevnější, než při použití slabounkých fólií). Magnetky jsou baleny jednotlivě v lesklých celofánových sáčcích vhodných též k zavěšení. Balení obsahuje povinné informace, které bývají u tohoto typu výrobku kontrolovány ČOI (výrobce, varování ….). Aktuálně v nabídce pultový prezentační stojánek ve žluté nebo oranžové barvě (zdarma na vyžádání).


Magnetky za výhodné ceny již od 10,- Kč/ks.

Eshop je koncipován jako velkoobchodní, ceny uvedené u produktů jsou základní při celkové objednávce do 200 ks (např. 5 druhů po 20 ks, tj celkem 100 ks), konečná cena se odvíjí od celkové výše objednávky. Pro množstevní slevu postačí v „Košíku“ (během objednávání) nebo v „Pokladně“ (při odeslání objednávky) zadat SLEVOVÝ KUPÓN, viz. „Vše o nákupu – Jak nakupovat“ 

Ceny magnetek 5 x 7,5 cm podle množstevní slevy:

celková výše
objednávky:
100 -199 ks200 – 499 ks500 – 999 ks1000 a více ks

slevový kód:

200PLUS

500PLUS

1000PLUS

5 x 7,5 cm

17,- Kč /ks

14,- Kč /ks

12,- Kč/ks

10,- Kč/ks

Ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.

(Zapomenete-li během objednávání zadat slevový kupón, nemusíte se obávat, sami Vám automaticky snížíme konečnou cenu podle množstevní slevy vzhledem k výši objednávky. O této změně budete informováni emailem). Kalkulaci dalších rozměrů zašleme na vyžádání (info.magnety@seznam.cz, tel. 776 022 191)


AKTUÁLNĚ:

Sběratelská edice – „Sbíráme čtyřlístky“

Magnetky bývají častým předmětem zájmu sběratelů všech věkových kategorií. Proto jsme na podnět zákazníků připravili speciální edici číslovaných magnetek. Z každého místa (města) se snažíme nabídnout více motivů, nežli jen jeden „oficiální“, nyní tedy připravíme navíc další  – sběratelský, který bude obsahovat logo čtyřlístku s katalogovým číslem daného místa.  

Velkoobchodní eshop prozatím (z časových důvodů) neobsahuje všechny dostupné magnetky, na jejich doplňování budeme postupně pracujeme. Pokud zde nenaleznete magnetky, o které máte zájem kontaktujte nás na tel: 776 022 191, 730 930 015, email: info.magnety@seznam.cz, fotomagnety@email.cz Skrýt