OBJEDNÁVKA JEDNOTLIVÝCH MAGNETEK

Vánoční objednávky přijímáme pouze do 15. 12. 2019

Zakázková výroba jednotlivých magnetek.

Naší hlavní náplní jsou velkoobchodní zakázky a máme tak nastaveny i výrobní procesy. Přesto pro velký zájem umožňujeme objednávat i jednotlivé magnetky z fotografií, které nám zašlete, mějte však na paměti, že taková výroba (zejména předtisková příprava) je náročnější, proto i ceny musí být řádově vyšší, než v případě vícenákladových tisků. V případě, že máte zájem o vícenákladový tisk magnetek za zaslaných fotografií (min. 20 ks jednoho druhu a zároveň min. 100 ks celkové množství), kontaktujte nás přes tento formulář: http://www.magnetky-suvenyry.cz/zakazkove-objednavky/ , objednávky standardně nabízených motivů naleznete v KATALOGU.

Pro objednávku jednotlivých magnetek vyžadujeme platbu předem, mimo turistickou sezónu vyřizujeme objednávky zpravidla do 3 pracovních dnů, v období květen – září trvá vyřízení objednávky cca 5 – 7 dnů. 

Cena střední magnetky činí 40,- Kč/ks, velká magnetka 59,- Kč/ks, poštovné 59,- Kč (doporučený dopis), při objednávce 10 a více ks magnetek poštovné zdarma, nelze zaslat na dobírku, vyžadujeme platbu předem, převodem na účet.

Pro objednávky učiněné pomocí tohoto objednávkového formuláře neplatí ustanovení obchodních podmínek o minimální velikosti objednávky. Magnetky z vlastních fotografií lze objednávat za výše uvedené ceny již od 1 ks.

Důležité! Objednavatel poskytne pouze takové podklady pro tisk, jejichž autorem nebo držitelem autorských práv je on sám. Není-li tomu tak dodá spolu s podklady souhlasné stanovisko vlastníka autorských či jiných vlastnických práv s užitím.Objednavatel ručí za to, že použitím údajů (texty, obrázky, loga apod.), které dodal pro zhotovení objednaných tištěných materiálů, nebudou poškozena práva třetích osob. Výslovně se zavazuje uhradit dodavateli veškeré škody a náklady, které by dodavateli mohly vzniknout na základě uplatnění oprávněných nároků třetích osob (např. nedovolené použití ochranných známek).

Max. rozměry magnetek: 

  • střední – 10 x 7,5 cm (delší strana max. 10 cm, kratší max. 7,5 cm)
  • velké – 10 x 15 cm (delší strana ma. 15. cm, kratší max. 10 cm)

Zaslané fotografie vytiskneme tak, aby se celé vešly do max. rozměru vybrané velikosti magnetku, neprovádíme ořez ani žádné další úpravy.


Objednávka, objednávkový formulář

Pomocí objednávkového formuláře odešlete Vaše fotografie, vyberte velikost a objednávané množství magnetek.

Po kontrole došlých dat Vám zašleme pokyn k platbě, případně info, pokud by Vaše fotografie byly pro tisk nevhodné (např. z důvodu extrémně nízkých rozměrů). Pro tisk magnetek je nutný min. rozměr 600 x 900 pix.

Objednáváte-li magnetky z více, než deseti fotografií, odešlete tento vyplněný formulář a pro další fotografie použijte nový. Více objednávek se stejnými údaji o objednavateli náš systém automaticky zkompletuje.

CAPTCHA ImageZměna obrázku

Květen 2019 - start projektu. Velkoobchodní eshop prozatím (z časových důvodů) neobsahuje všechny dostupné magnetky, na jejich doplňování budeme pracovat postupně během celého roku. Pokud zde nenaleznete magnetky, o které máte zájem kontaktujte nás na tel: 776 022 191, 730 930 015, email: info.magnety@seznam.cz, fotomagnety@email.cz Skrýt